Vintec 141 Can Beverage Centre Fridge - VBS820SCB-X
Model:
VBS820SCB-X
Available By Order - Typically 5-10 Business Days*
You will be notified if there are any delays.
*Delivery timeframes may be longer for regional and remote areas.
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
OVERVIEW
Model: VBS820SCB-X
Type: Vintec 141 Can Beverage Fridge
Finish: Black
Dimensions (WxDxH): 595mm x 564mm x 820mm